Governance en redactie

De Stuurgroep Governance van het Maritiem Portal bestaat uit:
– Els van Eijck van Heslinga (augustus 2016-heden; waarnemend voorzitter 1 maart 2019-15 november 2019);
– Kees Hendriks (Zuiderzeemuseum; oktober 2017-heden);
– Marja de Keuning (Huygens ING; secretaris, augustus 2016-heden);
– Jelle van Lottum (Huygens ING; augustus 2017-heden; voorzitter 15 november 2019 – heden);
– Andreas Weber (Linschoten-Vereeniging; juli 2018-heden);
– Annette de Wit (Nederlandse Vereniging voor Zeegeschiedenis/Maritiem Museum Rotterdam; oktober 2017-heden).

Oud-leden van de Stuurgroep:
– Anita van Dissel (Universiteit Leiden; voorzitter, augustus 2016-1 maart 2019);
– Conny Dirkzwager (Nationaal Baggermuseum; augustus 2016-oktober 2017);
– Willemien van de Langemheen (RCE; augustus 2016-oktober 2017);
– Martijn Manders (RCE; augustus 2016-oktober 2017);
– Menno Witteveen (augustus 2016-juli 2018).

De redactie (november 2019 – heden) draagt zorg voor de dagelijkse werkzaamheden aan de website. Leden:
– Ron Brand (Maritiem Museum Rotterdam; november 2019-heden);
– Marja de Keuning (Huygens ING – KNAW; voorzitter, projectcoördinator);
– Daniël Tuik (Huygens ING – KNAW; november 2019-heden).

***

De Werkgroep Content hield zich in de projectfase bezig met de praktische invulling van het portal (augustus 2016-oktober 2019). Leden:
– Ap Bouman (MarHisData, augustus 2016-oktober 2019);
– Ron Brand (Maritiem Museum Rotterdam; juni 2018-oktober 2019);
– Rik Hoekstra (Huygens ING; augustus 2016-oktober 2019);
– Marja de Keuning (Huygens ING; voorzitter, augustus 2016-oktober 2019);
– Jelle van Lottum (Huygens ING; augustus 2016-oktober 2019);
– Petra Spithorst/Klaus Spithorst (LVBHB;  juni 2018-oktober 2019)
– Jan van de Voort (Museum Vlaardingen; augustus 2016-oktober 2019).

Oud-leden van de Werkgroep:
– Hanno Brand (Fryske Akademy; augustus 2016- juni 2018);
– Adri van Vliet (NIMH; augustus 2016-juni 2018).

Oud-leden van het redactieteam:
– Gillis Kersting (vrijwilliger beeldredactie NMGN; januari 2019-juli 2019);
– Björn Dinjens (vrijwilliger; oktober 2017-april 2018);
– Linette van ’t Hof (vrijwilliger; mei 2017-september 2017);
– Daniël Tuik (vrijwilliger; april 2018-september 2019).
– Tom Quist (vrijwilliger; december 2016-december 2017);
– Ester Zoomer (vrijwilliger; september 2016-maart 2017).